×
hania
Rajd terenowy Carta Rallye
Ruszam z ekipą
Opis wyprawy:
Swoją przygodę ze sportem motorowym zaczęłam …w wieku 40 lat. Wtedy już miałam trójkę wspaniałych dzieci. Od tego czasu po cichutku marzę o udziale w rajdzie Dakar. To taki motorowy Mount Everest. Każdy rajd i każda wyprawa terenowa jest maleńkim krokiem w kierunku tego najwyższego szytu. Dlaczego Rajd Carta Rallye ?. I do tego z synem , jako pilotem ? Niesamowita jest wartość medialna tego przedsięwzięcia, gdzie matka jedzie z synem na rajd terenowy. To absolutny ewenement na skalę światową. Dentystka z Poznania i student Uniwersytetu Ekonomicznego. Do tego samochód , którym obecnie jeżdżę- to ten sam, którym Adam Małysz skończył swój pierwszy rajd Dakar. To historyczne auto !
Rajdy traktuję całkowicie amatorsko. Finansuję je tylko z własnego budżetu. Dają mi niezapomniane przeżycia, odwagę i siłę do działania – także poza sportem. Dzięki rajdom terenowym mogę poznawać ludzi z całego świata. A cudowne krajobrazy mijane na trasie pozostają w pamięci na zawsze.
Rajd Carta Rallye to niesamowite wydarzenie , to amatorski rajd z międzynarodową obsadą. Trasa biegnie przepięknymi bezdrożami Maroka: Merzouga , Marakesh, Zagora. A to oznacza ogromną różnorodność terenu: od pustyni kamienistej , przez wydmy aż do gór Atlasu.
To może być największy krok w drodze do Dakaru :)
Film:
×
List:
Doświadczenie finalisty:
Brałam udział w weilu wyprawach terenowych.....często przecierałam jakieś szlaki rajdowe .
Jako pierwsza Polka w historii ukończyłam wyścig 24-H na torze w Dubaju. Jako pierwsza Polka ukończyłam również rajd Silk Way w Rosji. Do tego były rajdy w Maroku, Albanii, Niemczech, Polsce. Wiele informacji można znaleźć na mojej stronie internetowej: www.sobotarally.pl
A profil na Facebooku zawsze zawiera aktualności z moich działań: https://www.facebook.com/sobotarally