×
B2O
Isklar Norseman Xtreme Triathlon 2016
Ruszam z ekipą
Opis wyprawy:
Wspólnie z żoną przeżyliśmy już wiele sportowych wypraw. Bieganie i triathlon wypełniają całe nasze życie. Naszym kolejnym wyzwaniem jest Isklar Norseman Xtreme Triathlon 2016. To jeden z najtrudniejszych triathlonów na świecie. 3,8km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42 km biegu ,z czego ostatnie 21 km trasy to mordercza wspinaczka po górach. Impreza odbywa się co roku w sierpniu, w norweskim mieście Eidfjord. Wyścig zaczyna się o 5 rano czterometrowym skokiem z promu. Woda w tym czasie ma temperaturę ok. 14*C. Meta zlokalizowana jest na szczycie Gaustatoppen, 1850m nad poziomem morza. Całkowita różnica wzniesień to ponad 5000m! Idee Kaffee Challenge to niepowtarzalna szansa na spełnienie naszego marzenia. Jesteśmy gotowi zmierzyć się z dystansem 226 km w tych extremalnych i nieprzewidywalnych warunkach. Edycja Isklar Norseman 2016 odbędzie się 6 sierpnia.Mamy rok na przygotowania. Już w tym roku będziemy w mieście Eidfjord na starcie Isklar Norseman 2015. Na razie jako kibice. Przesiąknięci skandynawskim duchem walki wrócimy do kraju i rozpoczniemy odliczanie do naszego startu. Z pokładami energii Idee Kaffee nie ma rzeczy nie możliwych!
Film:
×
Doświadczenie finalisty:
Co roku z żoną bierzemy udział w dziesiątkach imprez w kraju i zagranicą. Cała Polska, Litwa, Łotwa, Słowacja, Rosja, Norwegia, Niemcy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Beata i Bartek Osior" i na pewno wyskoczy jakaś ciekawa relacja z naszych sportowych podróży ;)
W sierpniu 2014 w Łotewskim Cesis odnieśliśmy podwójne zwycięstwo w Cesis Eco Trail 30km. To zdecydowanie najfajniejsza wyprawa w minionym roku. Oto obszerna relacja: http://www.wama-sport.pl/index.php/dyscypliny-224/biegi-dugodystansowe/item/12958-beata-i-bartek-z-wydmin-zwyciezcami-cesis-eco-trail-30km-na-lotwie.

Zachęcam również do przeczytania naszej najświeższej relacji z Jelgava Nakt Pusmaratons:
http://biegambolubie.com.pl/index.php/news-bbl/703-beata-i-bartek-osior-w-pierwszej-dziesiatce-jelgava-nakts-pusmaratons.

Uwielbiamy to. Rywalizacja, emocje, przygoda i relacjonowanie!