×
 • 1. Kto może wziąć udział w konkursie?

  W konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która ma pomysł na realizację sportowego wyzwania. Czekamy na zgłoszenie indywidualne lub zespołowe. W przypadku teamu należy wybrać osobę reprezentującą całą grupę.

 • 2. Czy moje wyzwanie jest wystarczające dobre?

  Jeśli zawsze marzyłeś o realizacji danego wyzwania i z różnych przyczyn nie mogłeś go wcześniej zrealizować lub po prostu jest to Twój zupełnie nowy, sportowy pomysł - Konkurs Idee Kaffee Challenge jest dla Ciebie. Nie ma znaczenia jakiej dyscypliny sportowej dotyczy wyzwanie, ważne jedynie, abyś w przypadku wygranej był w stanie się go podjąć. Czekamy na zgłoszenie zarówno od maratończyków, którzy marzą o udziale w największych maratonach na świecie, miłośników wypraw górskich, żeglarzy, którzy pragną popłynąć za horyzont oraz miłośników wszystkich innych sportów, których tu nie wymieniliśmy.

 • 3. Czy muszę załączać film motywacyjny do formularza zgłoszeniowego?

  Nie ma takiego obowiązku. Niemniej jego załączenie może wpłynąć na Twoje szanse. Warto wykorzystać tę możliwość i w pełni przedstawić swoją osobę, zarówno przed Jury, jak również potem, przed oddającymi swoje głosy Internautami.

 • 4. Ile mam czasu na realizację sportowego przedsięwzięcia?

  Jeśli wygrasz, masz rok czasu, od momentu otrzymania nagrody, na podjęcie zwycięskiego wyzwania.